امیر گردو
سه شنبه , اسفند ۶ ۱۳۹۸

خرید پوست گردو برای زغال

خرید پوست گردو برای زغال یکی از بسیار موارد استفاده این درخت بارزش است گردو از درختانی است که تمامی قسمت های این درخت قابل استفاده است و هر قسمت به تنهایی کاربردهای متعددی دارد. از جمله پوست گردو که خرید و فروش آن در بازار داخل و صادرات پوست گردو از جایگاه خاصی برخودار است. جهت مشاوره و خرید پوست گردو تماس بگیرید.

پوست گردو

 

گردو درختی با ارزش

درخت گردو از قدیم مورد توجه بوده است. این درخت با ارزش از زمانهای دور ارزش قسمت های مختلف آن در زندگی انسان آشکار شده است و همین باعث شده تا از جایگاه خاصی برای ما انسان ها داشته باشد. بطور مثال در یکی از شهر های استان سمنان درخت گردو مهریه زنان آنها است. برگ درخت گردو، پوست درخت گردو، ریشه درخت گردو، چوب درخت گردو، میوه درخت گردو یا همان گردو، چوب درخت گردو، پوست سبزمیوه گردو، پوست چوبی هسته گردو و مغز درخت گردو همه قابل استفاده آن هم به صورت فراوان است.

پوست گردو

در این قسمت منظور از پوست گردو پوست درخت گردو نیست و همان پوست خود گردو یا هسته و میوه گردو میباشد. گردو دارای دو پوشش یا پوست است. پوست سبز گردو که از نظر علمی همان میوه گردو است که گردو را در خود پنهان می کند. و پوست چوبی هسته گردو که با شکستن هسته این پوست چوبی از مغز گردو جدا میشود. و در حقیقت مغز گردو از آن خارج میگردد.

خرید پوست گردو برای زغال

موارد استفاده از پوست گردو

گردو دارای دو نوع پوست است:

  • پوست سبز گردو

یکی از موارد کاربرد پوست سبز گردو که از قدیم استفاده میشود تولید رنگ است که این رنگ در رنگرزی استفاده دارد و از بهترین نوع رنگ ها است که ثابت بوده و تغییر رنگ نمی دهد

  • پوست چوبی گردو برای تولید زغال فشرده
  • تولید زغال کک
  • استفاده در صنعت استخراج
  • استفاده در ساخت سمباده
  • به عنوان سوخت هتل ها و کارگاههای بزرگ و مکان های عمومی

خرید پوست گردو برای زغال

صادرات پوست گردو

همانطور که گفته شد از پوست چوبی گردو مخصوصا در کشورهایی مانند چین و ترکیه استفاده زیادی میشود که صادرات پوست گردو به این کشورها بسیار ارزآور و سود ساز است

خرید پوست گردو برای زغال

خرید پوست گردو برای زغال در کشور خودمان بسیار رونق دارد و امروزه کارخانه های کوچک و بزرگی در سرتاسر ایران وجود دارد که خرید پوست گردو برای زغال را انجام میدهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ابراهیم خوشقدم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120649297
پست الکترونیکی: asinocompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پوست گردو

تولید و پخش انبوه پوست گردو در ایران

تولید پوست گردو در ایران در دو نوع پوست سبز گردو و پوست چوبی گردو …

پاسخی بگذارید